Banesa ne qender te Pejes 74m

Shitet nga: Bujari 30 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Pejë
Shitet dhe banesa ne qender te qytetit te Pejes, perball soliterit mbi ish-treska kati i pare.

Banesa ka tre pamje dhe eshte shume e pershtatshme per afarizem por edhe mundesi banimi.

Banesa ka dokumentacion te regullt dhe ka mundesi perkthimi te menjehershem .

Cmimi eshte sipas marveshjes .

044/049 189 659

Mundesi nderimi me banese ne Prishtine
Mundesi nderimi me pllac ne Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim