Banesa ne qender te Pejes

Shitet nga: Hajrija 03 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Pejë
Banesa ndodhet ne qender te qytetit(afer diskotekes Space Club,qendres se mjekesise familjare dhe shkolles fillore Lidhja e Prizrenit).Posedon 2 dhoma,dhomë+kuzhine,depo dhe banjo.Është e mobiluar dhe e mirembajtur.Ofron vizura te bukura te maleve dhe ka ndriqim konstant ne çdo dhomë.
Shitet urgjent per shkak se n'a duhen para per sherim jasht vendit.
Çmimi eshte 40.000 € por mund te bejme edhe marreveshje per zbritje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim