Banesa ne qender te pejes

Shitet nga: Ardian 23 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne qender te pejes banesa eshte ndertim i ri gjindet ne katin e dyt ka 48m2 .
Banesa gjendet te gjamia e kuqe 100m nga korza
Per ma shum informata 049885855 dhe 049411504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim