Banesa ne shitje 124m2 Peje

Shitet nga: Xxxxx 27 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 124 m2
Komuna: Pejë
Shes urgjentisht banesen 124m2 me 3 dhoma gjumi , dhome pritje , kuzhine , dy banjo te medha , ballkon dhe nje shpajz.
Banesa gjendet "Te Dulia" ne kompleksin e N.N.P Standard ne katin e 5te.
Banesa posedon edhe ashensor.
Banesa eshte e re dhe e pa banuar.
Presim bleresa serioz ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim