Banesa ne shitje

Shitet nga: musa abazaj 01 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: bill klinton pej
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Pejë
Shes banesen ne pej. Banesa gjendet ne rrugen bill klinton afer spitalit te verberve ball per ball me voksht.
Banesa posedon:
Nje dhom te pritjes
Nje kuzhin
Nje dhom te fjetjes
Banjo dhe dy ballkona
Banesa ka 64 kvm. Banesa gjjindet ne katin e dyt.
Banesa osht me dukomentacjon te rregullt pronar shqiptar dhe mundsohet perkthim te menjehershem.Qmimin esht 27 800 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim