Banesa ne shitje

Shitet nga: Musa Abazaj 10 Sht 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Pejë
Shes banesen ne pej. Banesa gjendet ne rrugen bill klinton afer spitalit te verberve ball per ball me voksht. Banesa posedon: Nje dhom te pritjes Nje kuzhin Nje dhom te fjetjes Banjo dhe dy ballkona Banesa ka 64 kvm. Banesa gjjindet ne katin e dyt. Banesa osht me dukomentacjon te rregullt pronar shqiptar dhe mundsohet perkthim te menjehershem.Qmimin esht 27 800 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim