Banesa prej 51 m2 fidanishte Peje U SHITT FLM

Shitet nga: Eduardo 17 Maj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet një dhomë gjumi sallon banjo dhe gjindet ne katin e parë posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim