Banesa prej 87m2

Shitet nga: visar 19 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Pejë
Banesa e po sa e ndertuar.. Banesa gjindet perball ambeltores sulltan.. 87 m2. Me mobile te reja 2 dhoma te gjumit 2 banjo dhe sallon me kuzhin dhe ballkon.. Dhe instalimin e kamerave dhe alarmin.... Qmimi me marveshje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim