Banesa te qendra zejtare

Shitet nga: Belegu 04 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Pejë
Banesa shitet me Mobile 53.000 e. dhe pa Mobile 50,000 e.Banesa eshte e renovume me te gjithat qka permban Banesa .Mundsisht mundeni me kontaktu edhe ne Pej me ket numer ipko +38649374465 Numri ne Finland +358503649668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim