Banesa tek stacioni autobusave U SHITT FLM

Shitet nga: Eduardo 14 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet tri dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim