Banesa

Shitet nga: meti 03 Sht 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Pejë
banesa eshte me dy dhoma gjumi salloni me kuzhin plus ka nje ballokon dhe podrumin. banesa gjindet afer ish tregut the gjelbert. Banesa eshte ne gjendje shume te mire . shitet me ose pa mobilje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim