Banese e rinovuar dhe e mobiluar

Shitet nga: toni 07 Pri 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Pandeli Sotiri
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Pejë
Shitet ne Peje ne rrugen Pandeli Sotiri, afer stacionit te Hekurudhes, Banesa e rinovuar dhe komplet e mobiluar tri dhomeshe, ne katin e tretë. Banesa ka madhesin prej 70 metrave katrore, siq pershkruva me heret eshte rinovuar para nje viti dhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, banjo te re, kuzhine te re, me TV LCD 102 cm dhe program kabllovik satelitor. Domethen eshte gati per banim te menjehershem. Banesa posedon dhe nje garazhe dhe podrum.
Me kontaktoni ne numrin tim 0041789254427 ose ne emailin toni_kra@web.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim