Banese me qera ne Peje

Shitet nga: 0ki 20 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Pejë
jap nje dhome te mobiluar dhe me banjo me qera
gjindemi te shkolla gjemajl kada ne peje
qmimi 180euro me te gjitha shpenzimet
180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim