Banese me qera ne Peje

Shitet nga: 0ki 24 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Pejë
jap nje dhome te mobiluar dhe me banjo me qera qmimi 150euro me gjitha shpenzimet
kjo qe eshte ne foto gjindet te shkolla xhemajl kada ne peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim