Banese ne Peje

Shitet nga: privat 14 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne peje ne katin e par mbi marketin luani 2 60m katror Neto e renovuar dhe e mobiluar si dhe per lami Biznesi si avokatur noter ordinanc banesa posedon edhe shupen 049-373-817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim