Banese prej 106m2 ne Peje

Shitet nga: .. 02 Jan 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne peje 106 m2 e cila gjendet ne pej mbi qendren tregtare gorenje ne katin e katert. Banesa ka kete renditje, dy dhoma gjumi + sallon + kuzhin + tri tarrasa + banjo dhe wc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim