Banese prej 118 m2 U SHITT FLM

Shitet nga: Eduardo 17 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim