Banese prej 118 m2 ME TRI DHOMA GJUMI

Shitet nga: Eduardo 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim