Banese prej 60m2 ne Peje

Shitet nga: Berisha 31 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shes banes ne Pej-Fidanisht 2 Dhoma Kuzhin dhe Banjo Kati 6 ka Lift . Banesa asht e re Pa Mobilie . Qmimi ne Telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim