Banese prej 66m2 ne Peje

Shitet nga: Arber 11 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa 66 m katrore. Banesa eshte ndertim i ri. Banesa posedon nje dhome te gjumit nje sallon me kuzhin te ndare, dhe terasen. Banesa gjendet ne katin e 5. Kompleksi banesor posedon edhe Ashensorin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim