Banesen

Shitet nga: musa abazaj 10 Sht 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bill Kllinton
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Shes banesen ne pej .Banesa gjendet ne rrugen Bill Kllinton afer stacionit te policis me saksisht ne
soliter ne katin e 10. Banesa posedon banjo ,kuzhin.
nje dhom te pritjes,nje dhom te fjetjes ,nje ballkon ,dhe nje teras.Banesa ka 74 kvm plus nje teras prej 35kvm .
qmimi 27800 euro.Per me shum info tirr ne tel.viber 0046737168759.ose ne ks 044 774832
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim