Dy banesa me lokal ne Peje U SHITTTTT FLMMMMM

Shitet nga: Eduardo 25 Pri 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Bodrum
Komuna: Pejë
Shiten urgjet dy banesa me lokal dhe podrum ne fidanishte banim dy banesa ka 100m2 lokali 100m2 podrumi 100m2 lokali eshte i dhanun me qera ju mirepresim
Ipko 049217707
viber +37745953112
vala 045953112
viber zvicerr +41779852045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim