Ipet banesa me qera te sllovenia sportit

Shitet nga: Ibrahim 07 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Pejë
Ipet banesa me qera e cila posedon dy dhoma, e renovuar dhe moniluar komplet, banesa gjendet te sllovenia sportit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim