Ipet me qera ne SHENGJIN

Shitet nga: luli 17 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Pejë
Apartamenti ipet me qera ne SHENGJIN kompleksi ADRIATIK,gjindtet ne rend te pare
Apartamenti ka nje pamje te mire me shiqim ka deti dhe resort hotel RAFAELO
gjindet ne katin e katert ashensori punon rryme,uje 24 ore
eshte ne tersi e mobiluar me te gjitha qe i duhen nje apartamenti per nje pushim sa me te mire
wiber +38649755422
watsap+38649755422
juve ju mbetet te vendosni.

ju mirepresim!
+38649755422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim