Jap nje dhome me qera

Shitet nga: oki 20 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Pejë
jap nje dhome me qera e mobiluar dhe me banjo kjo ne foto
qmimi 130 euro me gjitha shpenzimet gjindet mbrapa dardanve te shkolla xhemajl kada ne peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim