Jap nje dhome te mobiluar dhe me banjo me qera

Shitet nga: oki 08 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Pejë
jap nje dhome te mobiluar dhe me banjo me qera , gjindemi te shkolla Xjemail Kada Peje mbrapa dardaneve qmimi 2.50euro nata per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim