Kati me qira

Shitet nga: shtëpi me qira 06 Maj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Pejë
jepet kati parë i shtëpisë familjare, shtëpia eshte shume atraktive, ne katin e parë banoi personalisht unë dhe ipet kati i naltë (një dhomë fjetje, dhoma e ditës me kuzhinë dhe banjo) VEREJTJE:

preferohet vetem gjinisë femrore dhe ate një përson - femër, qmimi simbolik, flm. në mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim