Kerkoj banes me qera ne Pejë

Shitet nga: Fidan 17 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Pejë
Kerkoj banes me qera ne Pejë, per nje qift . Mundesisht me dy dhoma gjumi dhe e mobiluar . Na kontaktoni ne 049 107 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim