Kompleksi Banesor Jarina

Shitet nga: Besim 03 Sht 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Banesa gjendet ne Jarin ne katin perdhes dhe posedon sallon me kuzhin, dhome gjumi, ballkon dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim