Leshoj banesa me qira

Shitet nga: ferid muharemi. 15 Krr 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Pejë
Leshoj shtepin me qira,shtepia eshte dy kateshe,kati i pare ka dy dhoma edhe kuzhin,kati i dyte ka tre dhoma dhe kuzhin,mundesi leshimi edhe me kate.Shtepija gjendet ne Jarin afer Minimaxit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim