Ne bregdetin e Shengjinit afer plazhit dhe jo la..

Shitet nga: Elma dhe Besi 01 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa njedhomeshe ne ndertesen e re kater kateshe qe ka ashensor. E njejta gjindet shume afer plazhit ne vijen e pare perball detit dhe vetem 300 metra nga shetitorja e re. Ajo mund te shitet me mobilje po edhe pa to. Vetem ormanet dhe dollapat e korridorit dhe te kuzhines si dhe kondicioneri (qe te gjitha te reja) qe jane te montuara dhe smund te hiqen jane llogarit ne cmim dhe shiten bashk me banesen. Perndryshe mund te shiten edhe komplet me mobillje tjera (dy kauqat, dy krevate/shtreter (nje mbi nje) tavolina me 4 karrika, frigoriferi, tepihi si dhe lavatriqa qe jane shume pak te perdorura , qe nga vera e kaluar kur eshte mobilue banesa).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim