OBJEKTI AFARIST (2 kate)-Ne qender te Pejes 42m2

Shitet nga: Agim Abazi 04 Maj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Pejë
Objekti gjindet ne qender te Pejes, tek policija.
Objekti eshte 2 kat dhe ka 42m2.
Ne katin e pare ka banjo. Dyshemet jan keramik kurse drritaret jan te medha me ram prej alumini.
Objekti eshte i japur me qera por jo me kontrrat afatgjate.
Objekti eshte perfekt per zyre, kafe-bare, ordinanc mjeksore etj.-Per me shum informata kontakto -

Nese thirr ne Norvegji se pari shtyp daljen dhe hyrjen 0047 (++98098264 ose wiber-- 004792229834 )
Email - (alelo@hotmail.no)

-Ne Peje mund te kontaktoni ne -- (00386 49221202).--Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim