Peja

Shitet nga: Pej 18 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pej
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne Lagjen Fidanishte kulla H-1 kati 3
100m2 e mobiluar.
Perball furres-Husaj dhe Bubrrecit.
Qmimi sipas marrveshjes tel. 044-219-909 049-219-909 ne qdo koh

Banesa esht e bler nga BVI,kontrata esht ber ne gjygj dhe te Noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim