PentHouse ne ''SARANDE'' 190m2 Cmimi 150 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 190 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kat në çati
Komuna: Pejë
PentHouse fantastike ne rrugen Sarande-Butrint ne Sarande. PentHouse eshte e mobiluar dhe eshte e perbere nga 1 sallon i madh, 2 dhoma gjumi, 2 banja dhe 2 veranda me pamje nga deti. Ndodhet shum afer plazhit. Disponon qertifikat pronesie.

Nr.20


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim