PentHouse ne ''SARANDE'' 310m2 Cmimi 300 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 310 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kat në çati
Komuna: Pejë
PentHouse fantastike ne rrugen e peste (Gjergj Araniti) ne Sarande. PentHouse eshte e perbere nga 1 sallon i madh, 2 dhoma gjumi dhe 2 banje. PentHouse disponon nje verand mjaft te madhe me nje pamje fantastike te detit dhe gjith qytetit te sarandes. Disponon qertifikat pronesie.

Nr.22


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim