PentHouse ne ''SARANDE'' 80m2 Cmimi 65 000 Euro

Shitet nga: Albian Baci 19 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Pejë
PentHouse 80m2 ne katin e gjashte me pamje nga deti. Perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Ndodhet 100m nga plazhi. Ne kete pallat disponojm edhe disa apartamente me nga 2 dhoma gjumi.

- 80m2 - Kati 2,3,4,6 nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Cmimi 65 000 Euro

Nr.12


Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim