SHITEN BANESAT ME STANDARDE ME TE LARTA NE PEJE

Shitet nga: Genti 15 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sahat Kulla ( Puhovc)
Komuna: Pejë
Banesat gjinden ne lokacionin me te pershtatshem per banim ne Peje, aty ku frymojne bjeshket e Rugoves nen qetesin e rrjedhes se Lumbardhit.
Objekti eshte duke u ndertuar nen nje kontroll te lart sa i perket materialeve ndertimore dhe zbatimit te punes.
Pozicioni i tij e ben qe te gjitha hapsirat me rendesi te veqant ti kete shume afer ne kembe si psh qendren e Pejes 10 min , Spitalin 3 min.

Objekti perbehet nga B+S+P+4K

Tipet e Banesave :Banesa 1 - 90.762m2
Banesa 2 - 81.135m2
Banesa 3 - 65.50m2
Banesa 4 - 85.042m2Per me shume informata mund te na telefononi ne nr +38349117917 dhe ne nr +38345640680Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim