SHITET BANESA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ELITA -M 17 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Pejë
shitet banesa dy dhomëshe - banesa posedon 2 dhoma gjumi + kuzhinen, 1 banjo me wc, 1 koridor dhe 1 ballkon, kati II-të, banesa gjendet përballë hekurudhes, ish banesat e ndermarjes zastava, pronë me dokumentacion te rregullt 1/1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim