SUPER OFERT DERI 15.01.2019

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PronaProna Dje 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fidanishte
Sipërfaqe: 111.42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Pejë
BLEJ BANESE DHE MERR GARAZHEN GRATIS

SHITEN 12 SUPER BANESA NGA NENKONTRAKTORI

Banesa 83.69m2 kati katert llamella A
Banesa 87.21m2 kati trete llamella A
Banesa 86.9m2 kati katert llamella A
Banesa 120.2m2 kati pare llamella A
Banesa 118.2m2 kati peste lamella A
Banesa 111.42m2 kati tret llamella B
Banesa 119.77m2 kati dyte llamella B
Banesa 90.74m2 kati katert llamella B
Banesa 87.96m2 kati trete llamella C (+3.58m2 depo)
Banesa 89.1m2 kati peste llamella C (+3.46m2 depo)
Banesa 119.2m2 kati pare llamella D
Banesa 119.2m2 kati peste llamella D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim