Shes banesat

Shitet nga: Sali Shala 27 Maj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja Fidanishte Peje
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Pejë
Shes dy banesa, njera 96 m2, dhe njera 53 m2, objekti eshte ndertim i ri, gjindet ne lagjen Fidanishte ne Peje.

Çmimi sipas marreveshjes.

Tel: 044-328-531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim