Shiten Banesat Ne Peje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 6
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Pejë
Agjensioni ERONA shpk ka neshitje banesat ne Peje ne Lagjen Fidanishte.Banesat jane ne ndertim e siper Banesat ka siperfaqe te ndryshme.

Banesa I Ka siperfaqe prej 118m2. Kati 2
Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
2 Terasa

Banesa II ka siperfaqe prej 89m2. Kati 4 Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Doma Gjumi
1 Banjo
1 Wc
1 Terase

Banesa III me siperfaqe pre 53m2 Kati 2 dhe 3
Banesa Posedon:
Sallon me Kuzhine
1 Dhome Gjumi
1 Banjo
1 Terase

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim