Shiten dhe lëshohen me qera banesat në Pejë

Shitet nga: Zef Deda 20 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Pejë
Shes banesat 83m2 dhe 86m2 banesa 83m2 posedon 1 sallon 1 kuzhin 2 dhoma gjumi koridor 1 banjo dhe 2 ballkon ndersa banesa me 86m2 posedon 1 sallon 1 kuzhin trapezarin veqant 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 koridor dhe 1 ballkon banesat jan ndertim i ri me ngrohje qendrore te izoluara me ashensor posedojn te gjitha kushtet qe nevojiten dhe ndertim shum kualitativ gjinden te ura gurit ne pejë si dhe lëshohen me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim