Shitet Banesa 90m2

Shitet nga: Dreni 15 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fidanishte nr.3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Pejë
Shitet Banesa 90m2 ne lagjen Fidanishte nderitim i Elsa Group. Blloku i I-re kati perdhes.

Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim