Shitet banesa 35.000€

Shitet nga: Besim 02 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Pejë
Shitet banesa te kompleksi banesor Jarina hymja A2 kati përdhes. Ka dhomë gjumi, sallon kuzhinë, ballkon, banjo dhe podrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim