Shitet banesa moderne në peje U SHITTT FLM

Shitet nga: Eduardo 11 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet tri dhoma gjumi sallon dy banjo dy ballkona është punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete. Banesa shitet e mobilume koplet. Jumirepresim Vala 045953112 Viber 0037745953112 banesa gjindet tek stacioni trenit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim