Shitet banesa në lagjen fidanishte 74m2 U SHIT FLM

Shitet nga: Eduardo 26 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i vjeter dhe e gatshme për banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112
Viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim