Shitet banesa ndertim i ri 96 m2 peje U SHITT FLM

Shitet nga: Eduardo 14 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gjindet ne rrugën për spital afër ka minimaxin radio pejen e shumë tjera. Banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim