Shitet banesa ne qender te Pejes

Shitet nga: banesa 08 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bill Klinton 128
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa 72m2 në qendër të qytetit, te Gjykata themelore Peje/te "Soliteri". kati i 2-te! Banesa permban: dhomen e dites, kuzhine, dhomë gjumi, banjon ne 3 ana ka ballkon, qe mundesojn zgjerimin e hapsires se dhomava, si dhe 1 shupe ndaras ne hyrrje te baneses. Shiko foton (e rethuar)!

Mundsi ndrimi me banes ne Prishtine, qmimi me marveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim