Shitet banesa

Shitet nga: BanesA 10 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne qender te pejes te xhamia e kuqe ndertimi esht i ri banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka 48m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim