Shitje te banesave ne sarande

Shitet nga: Albian Baci 24 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: sarande
Sipërfaqe: 35 0 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Pejë
Ofrojme shitje te banesave ne gjith qytetin e sarandes me lokacion dhe siperfaqe sipas deshires me qmime te volitshme duke filluar nga 20 000 euro e lart.

Per me shum info kontakto ne :
tel: +386(0)49 404 802 viber*
+355(0)67 4821 265 viber*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim